Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Gazetari zbardh detaje të reja nga të shtënat me armë zjarri në Tiranë, dyshohet se autori iku me makinë

Policia ende nuk ka identifikuar autorin që ka qëlluar drejt patrullës së Shqiponjave.

Ai është larguar me një automjet targën e të cilit policia tashmë e ka fiksuar dhe po kërkohet.

Ende nuk dihet nëse autori është ndihmuar nga një person tjetër apo është larguar i vetëm me makinë, informon gazetari Sokol Dema.

Ngjarja u regjistrua në lagjen “Kinostudio”, në rrugën “Hysen Xhura” në Tiranë.

Related posts
Lajme

Ambasadori suedez në familjen e Liridonës: Përshëndes reagimin e shpejtë të Policisë dhe Prokurorisë së Kosovës

Lajme

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Lajme

​Përfundon bastisja në argjendarinë në Prishtinë

Lajme

​Kryeministri Kurti mirëpriti përfaqësuesit e partive politike shqiptare të Luginës së Preshevës