Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Gazetarja takon prindërit e Albin Kurtit, i pyet për punën e djalit të tyre si kryeministër

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është njëri nga personalitetet që ruan më me fanatizëm jetën e tij private.

E vetmja intervistë ku foli më shumë për familjën dhe fëmijërinë e tij ishte pikërisht para katër vitesh dhënë për emisionin “Konak”.

Gjatë kësaj interviste, Kurti tha se nuk pret shumë mysafirë për shkak të kohës por i mirëpret gjithmonë prindërit pasi shkojnë për ta takuar vajzën.

Paraqitjet i ka të shpeshta me gruan e tij në ngjarje të ndryshme, por pjesën tjetër të familjes rrallëherë mund ta shohim për të mos thënë fare.

Se si reaguan ata, mësoni në videon mëposhtme.