Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Gjilan/ Raportohet se një zyrtar i bankës ka hasur në 100 euro false

Një zyrtar i bankës në Gjilan ka raportuar se gjatë numërimit të parave, ka hasur në një kartëmonedhë 100 euroshe të falsifikuar.

Rasti është bërë i ditur nga raporti policor.

FALSIFIKIM I PARASË- Rr. Adem Jashari, Gjilan 12.06.2023 – 22:58. Ankuesi mashkull zyrtar i bankës, ka informuar se gjatë numërimit të parave kishte hasur në një monedhë prej 100 € të falsifikuar. Monedha është konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar”.shkruan në njoftimin zyrtar.

Detaje tjera ende nuk janë bërë publike.

Related posts
Lajme

Të martën fillon “Java kundër Korrupsion 2023”

Lajme

​Në Shqipëri sot ka nisë shpërndarja e bonusit të fundvitit për 700 mijë pensionistë

Lajme

Letra me njolla të gjakut e ish-ushtarit të UÇK-së, e shkruar në momentet e fundit të jetës

Lajme

Katër pije që rekomandohet t’i konsumoni kur keni anemi