Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Guvernatorja e Iowas nesër viziton Kosovën, pritet të takohet me ministren e Jashtme

 
   

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës,  Donika Gërvalla-Schwarz, mirëpret nesër në takim, Guvernatoren e shtetit të Iowa-s, Kim Reynolds.

Kjo u bë e ditur përmes një komunikate për media nga MPJD-ja.

Takimi do të mbahet në Qeveri me fillim nga ora 11:50.

Detaje të tjera nuk janë dhënë.