Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Guvernatorja e Iowas nesër viziton Kosovën, pritet të takohet me ministren e Jashtme

 
   

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës,  Donika Gërvalla-Schwarz, mirëpret nesër në takim, Guvernatoren e shtetit të Iowa-s, Kim Reynolds.

Kjo u bë e ditur përmes një komunikate për media nga MPJD-ja.

Takimi do të mbahet në Qeveri me fillim nga ora 11:50.

Detaje të tjera nuk janë dhënë.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Shqiptarët nderojnë Afrim Bunjakun në Uashington, i pranishëm edhe William Walker e kreu i ushtrisë shqiptare

Lajme

FSK-ja u vu në gjendje gatishmërie, Ministri Maqedonci jep detaje

Lajme

Trupat e terroristëve të vrarë sot iu dorëzohen familjarëve

Lajme

Krasniqi: Hipokrizi dhe tallje me popullin deklaratat e Kurtit se ka rritje ekonomike