Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Haradinaj thërret konferencë të jashtëzakonshme për media

 
   

AAK-ja ka mbajtur sot  mbledhje së jashtëzakonshme të kryesisë së partisë që ka nisur në ora 16:00.

Ndërkaq  kryetari Ramush Haradinaj me fillim në ora 17:00 do të mbaj konferencë me gazetarë, në selinë qendrore të Aleancës.

“Mediat janë ftuar që të marrin pjesë në këtë konferencë”-shkruan në komunikatën zyrtare.
 

Si duket kjo vie pas zhvillimeve të fundit në Veriun e Kosovës.
 

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

​Një metër dru po shitet deri në 65 euro, qytetarët ankohen për çmimin dhe mashtrimet në matje

Lajme

Osmani dhe Taha flasin për njohjen e Kosovës nga shtetet e OIC-së

Lajme

Tensione në kufirin Liban-Izrael: Sulme me bomba tymuese

Lajme

Gërvalla takon kryediplomatin Gerapetritis: Greqia është aktor kryesor në rajonin tonë