Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Hodhi vajzën nga kati i dytë i hotelit, policia sjell detajet

Policia ka reaguar në lidhje me rastin e ndodhur në Durrës ku një vajzë është shtyrë dhe ka rënë nga kati i dytë i hotelit në Durrës.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 14:40, në rrugë, në lagjen nr. 2, dyshohet se për motive të dobëta, janë konfliktuar fizikisht shtetasi I. Z., 39 vjeç, banues në Shijak dhe shtetasja nga Venezuela, D. L., 22 vjeçe. Si pasojë janë dëmtuar lehtë të dy të përfshirët në konflikt, të cilët po marrin asistencë mjekësore në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të konfliktit.