Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Horoskopi

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

Dashi

Do bashkëpunoni mjaft e mate qe keni ne krah sot dhe se bashku do vendosni për gjithçka. Disa do mendojnë t’i çojnë gjerat me tej drejt një lidhjeje me serioze. Beqaret do jene serish te mërzitur sepse nuk do e gjejnë atë qe po kërkojnë. Ne planin financiar do përballeni me pasojat e pamaturisë suaj te dikurshme. Situata do jete goxha e vështirë, prandaj kujdes!

Demi

Tensioni dhe debatet e zjarrta do jene ne rend te ditës se sotme për çiftet. Do e merrni për keq çdo kritike qe do iu beje partneri dhe nuk do e kuptoni se ai e bën gjithçka për te mirën tuaj. Beqaret do kalojnë një dite te qete dhe me shume pak takime. Sektori i financave do ketë ndryshime te mëdha. Do merrni një shume te madhe parash nga dikush dhe situata do stabilizohet.

Binjaket

Do tregoheni shume te kuptueshëm me partnerin tuaj sot dhe do ia falni ndonjë gabim te vogël. Me e rëndësishmja nga te gjitha është dashuria qe ai ndjen për ju sepse gabime te gjithë bëjmë. Beqaret do njihen me persona te rinj dhe mjaft interesante. Mos i lini këto mundësi t’iu ikin nga duart. Ne planin financiar duhet te shmangni operacionet e mëdha. Nuk është ende koha.

Gaforrja

Me shume sesa për një dite pasionante dhe emocionuese do preferoni një dite te qete dhe me diskutime te gjata. Do i shprehni atij qe keni ne krah dëshirën e madhe për te krijuar një familje. Beqaret nuk duhet ta humbasin optimizmin edhe nëse nuk e gjejnë atë qe po kërkojnë. Gjithçka ndodh për një arsye. Klima ne planin financiar do jete e ngrohte dhe pa re.

Luani

Ambienti ne çift do jete shume i qete gjate kësaj dite. Do i përmbushni te gjitha detyrimet qe keni ndaj partnerit dhe do ndiheni me se miri ne krahët e tij. Beqaret nuk do dëshirojnë aspak te nisin aventura apo flirte dhe do mbeten serish vetëm. Ne planin financiar, ekuilibri do jete i mbrojtur, por kjo nuk do te thotë qe te shpenzoni sa te doni. Mbani gjithmonë një lloj kufiri.

Virgjeresha

Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një dite shume te qete dhe pa asnjë veçanti. Me ne fund beqaret do e kuptojnë se çfarë duan ne te vërtetë. Nuk do mendojnë me për aventura te shkurtra, por do mundohen te bëjnë çmos për te gjetur personin ideal. Ne planin financiar do keni fat dhe do arrini ta përmirësoni buxhetin. Mund te kryeni edhe investimet e menduara prej kohesh.

Peshorja

Dita e sotme do jete e qete dhe pa asnjë problem. Mirëqenia dhe mirëkuptimi do mbizotërojë gjate gjithë kohës. Edhe ata qe kane pasur zënka do i sqarojnë sa hap e mbyll sytë. Beqaret nuk do e kenë mendjen te krijojnë një lidhje, por nuk do i rezistojnë dot sharmit te një personi qe do iu kaloje pranë. Buxhetin duhet ta menaxhoni me më shume kujdes dhe maturi.

Akrepi

Qëndrueshmëria dhe sensualiteti do mbizotërojë gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Çdo gjë do shkoje me se miri dhe do ndiheni me fat qe keni dike si partneri ne krah. Shprehjani atij këtë. Beqareve do iu rrahe zemra me fort se me pare fale një takimi impresionues. Te ardhurat nuk do jete shume te mëdha, megjithatë fale maturisë do ruani stabilitetin.

Shigjetari

Do jeni te gatshëm te bëni lëshime ne jetën tuaj ne çift sot dhe marrëdhënia me partnerin do jete me e mire. Disa do marrin edhe disa vendime radikale. Beqaret do shkëlqejnë dhe do e kenë te thjeshte ta gjejnë dashurinë. Ne planin financiar do përballeni me probleme te mëdha, por disa te afërm do iu ndihmojnë mjaft te dilni sa me shpejt nga tuneli ku jeni futur.

Bricjapi

Do keni shume dëshirë te dilni e te argëtoheni me partnerin tuaj sot, por ai nuk do jete shume ne qejf. Kujdes, kjo nuk është një arsye qe ju ta tradhtoni. Beqaret do bëjnë për vete shume persona, por vetëm njeri prej tyre do jete me i përshtatshmi. Financat do përmirësohen mjaft. As vete nuk e kishit menduar se gjithçka mund te ndodhte kaq shpejt.

Ujori

Venusi do jete mjaft i favorshëm sot për jetën sentimentale te çifteve. Ai do iu nxite te tregoheni me tolerante dhe te kuptueshëm. Beqaret nga ana tjetër do jene gjithë kohës ne kërkim, por nuk do kenë fat as sot. As aventurat nuk do jene te privilegjuara. Financat do kenë përmirësime fale një shume te ardhurash qe do fitoni nga ndenje lotari.

Peshqit

Do jeni me te disponueshem për atë qe keni ne krah sot dhe do ia plotësoni te gjitha dëshirat. Janë pikërisht planetët ata qe do krijojnë një atmosfere stimuluese. Beqaret do joshin pa pushim dhe do arrijnë te bëjnë për vete një person interesant. Situata financiar do filloje te stabilizohet dalëngadalë, por ju duhet te tregoheni me te duruar.