Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Hovenier uron besimtarët myslimanë për Kurban Bajram

Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit.

Këtë urim ambasadori Hovenier e bëri përmes një statusi në rrjetin social në Twitter.

“Urimet më të ngrohta me rastin e Kurban Bajramit për të gjithë ata që festojnë në Kosovë dhe në mbarë botën”, ka shkruar Hovenier në Twitter.


Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së