Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

I rrethuar dhe i veshur me antiplumb, Azgan Mërnica del para gjykatës

Nën masa të rrepta sigurie dhe i veshur me antiplumb, Azgan Mërnica, vrasësi i efektivit të Shqiponjave doli sot para gjykatës së Fierit.

Ati do t’i caktohet masa e sigurisë ndërsa më herët ka pranuar dhe krimin.

Vijon…