Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

I zhdukur prej 5 muajsh, zbulohen mbetje njerëzore në vendin ku u pa për herë të fundit aktori i njohur

efundit

Detaje të reja në lidhje më zhdukjen e aktorit të njohur britanik Julian Sands.

Alpinistët në Kaliforni zbuluan mbetje njerëzore në zonën ku aktori Julian Sands u zhduk më shumë se pesë muaj më parë. Zyrtarët nuk e kanë identifikuar viktimën, e nuk dihet nëse bëhet fjalë për aktorin.

Eshtrat u dërguan në mjekësinë mjekësore për konfirmim, i cili pritet të përfundojë javën e ardhshme.

Aktori 65-vjeçar u raportua i zhdukur më 13 janar, kur ai nuk u kthye nga një udhëtim në malet San Gabriel në malin Baldy, ndodhet 45 milje në lindje të Los Anxhelosit.

Kërkimi, i cili përbëhej nga 80 vullnetarë dhe zyrtarë, rifilloi më 17 qershor pas një pezullimi të përkohshëm.

Familja e Sands foli për herë të parë që nga zhdukja e tij , duke shprehur mirënjohje për përpjekjet e vazhdueshme të kërkimit

dhe shpëtimit. “ Ne jemi thellësisht mirënjohës ndaj ekipeve të kërkimit dhe koordinatorëve që punuan pa u lodhur për të gjetur Julian,” thuhet në deklaratë.