Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Inspektori i AKI-së raporton në Komision me dyer të mbyllura

Inspektori i Përgjithshëm i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Kujtim Shala, ka raportuar në Komisionin për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë.

Mediet janë lejuar të marrin vetëm pamje në fillim të takimin.

Ndërsa Shala ka raportuar me dyer të mbyllura.

Javën e kaluar ka dështuar mbledhja e Komisionit në mungesë të kuorumit.

Related posts
Lajme

Bajqinovci: Pa u dënuar e sanksionuar Serbia, nuk shoh të ardhme në dialog

Lajme

Pasi dështuan ta mbyllin, Albin Kurti e Rozeta Hajdari shkojnë në ambientet e Klan-it

Lajme

Berisha: Edi Rama dhe urdhër që për Kosovën të mos diskutohet në Kuvend

Lajme

Sulmi në Banjskë, Haradinaj”: Terroristët kishin këtë plan