Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Ish-ambasadori: Mirupafshim në Kosovën e izoluar dhe të bankrotuar

 
   

Ish-ambasadori Lulzim Peci thotë se “kapitulli i përkrahjes dhe partneritetit te vendeve kyçe te perëndimit me vendin tone tanimë pothuajse është mbyllur”.

Drejtori i institutit KIPRED ka shkruar në Facebook se situata në të cilën gjendet Kosova tash është shumë serioze.

“Po me duket se nuk jemi te vetedijshem per seriozitetin e situates ne te cilen gjendemi”, shkroi Peci.

“Fjalet dhe argumentet me nuk bejne pune! Kapitulli i perkrahjes dhe partneritetit te vendeve kyce te perendimit me vendin tone tanime pothuajse eshte mbyllur!”, shktoi ai.

“Mirupashim ne Kosoven e izoluar dhe te bankrotuar! Fundi i fundit, qysh e lypshim e gjetshim!”, ka shkruar ish-ambasadori.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Bajqinovci: Pa u dënuar e sanksionuar Serbia, nuk shoh të ardhme në dialog

Lajme

Pasi dështuan ta mbyllin, Albin Kurti e Rozeta Hajdari shkojnë në ambientet e Klan-it

Lajme

Berisha: Edi Rama dhe urdhër që për Kosovën të mos diskutohet në Kuvend

Lajme

Sulmi në Banjskë, Haradinaj”: Terroristët kishin këtë plan