Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

“Kaçës” i caktohet masa e paraburgimit prej një muaji

Gjykata i ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji Besim Zeqirit, i njohur me nofkën “Kaça”.

Këtë lajm Klankosova.tv e ka konfirmuar përmes burimeve të sigurta.

Kujtojmë se premten, Njësia Speciale në afërsi të Çeçevës, në veri të vendit, ka arrestuar Besim Zeqiri si dhe katër serbë të tjerë, bashkëpunëtorë të tij.

“Kaça” dhe bashkëpunëtorët e tij janë arrestuar për veprat penale “Kontrabandë mallrash”, “Posedim i susbtancave narkotike” dhe “Sulm ndaj personit zyrtar”.

Related posts
Lajme

Krasniqi: Hipokrizi dhe tallje me popullin deklaratat e Kurtit se ka rritje ekonomike

Lajme

Rrufeja godet tufën e bagëtive në Gramsh

Lajme

Tre trupat e terroristëve të vrarë sot iu dorëzohen familjarëve

Lajme

Borelli i bën thirrje Serbisë ta tërheqë ushtrinë nga kufiri me Kosovën