Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Kaloni pushim unik veror në Resortin ”White Hill Hotel” në Durrës

Në qoftë se ende nuk keni vendosur se ku të kaloni momente impresionuese gjatë sezonit veror, pranë kaltërsisë dhe qetësisë relaskuese të detit, atëherë ua rekomandojmë resortin fantastik në zemër të Durrësit, White Hill Hotel.

E keni ditur se White Hill Hotel është një ndër hotelet më të reja i hapur së fundmi në qytetin Durrësit, fare pranë detit?!

Nëse jo, atëherë ne ua prezantojmë disa nga karakteristikat më interesante të këtij resorti që ju të keni informacion paraprak para se ta keni vizituar.

White Hill Hotel, ka filluar mirëpritjen e klientëve një vit më parë, duke ofruar një shërbim cilësor përplot komoditet me standardet më të larta në rivierën shqiptare. Me një kapacitet prej 33 dhomash të mrekullueshme dhe 4 apartamente luksoze, ky kompleks hotelier do iu mahnisë gjatë kësaj eksperience tuaj verore.
Bardhësia e këtij resorti e kombinuar me ngjyrën e kaltër të detit, do iu jap ndjesi freskuese gjatë ditëve të ngrohta, ku ju keni mundësi të frekuentoni edhe plazhin privat që ndodhet shumë pranë këtij hoteli.

Eh po për pak harruam!!!

Para se të keni filluar ta përjetoni tërë këtë kënaqësi e komoditet, vetura juaj duhet të parkohet e sigurt në njërin vend parkim, e këtë duhet ta bëni në parkingun që posedon hoteli.

E pas gjithë kësaj, ne me siguri do pyesim se çfarë dhe ku do hamë një drekë apo darkë të shijshme!

Edhe për këtë në Whihte Hill Hotel, ka një zgjidhje, sepse Restoranti ‘Mare’ është gjithnjë në dispozicionin tuaj me gamën e gjerë të ushqimeve të shijshme dhe pijeve freskuese, ashtu siç dhe ju do të donit.

White Hill Hotel, ka zgjidhje edhe për organizim të konferencave të cilat mund t’i organizoni në sallën me një kapacitet prej 100 personash.

Resorti White Hill Hotel po vazhdon akoma të zgjerohet me pjesën e pishinës, SPA e cila përfshinë dhomën e kripës saunën, jacuzzin dhe palestrën. White Hill Hotel, do të plotësohet edhe me 28 dhoma të tjera të tipologjive të ndryshme.

White Hill Hotel & Resort, eksperiencë unike verore!

Kërkoni më shumë info duke klikuar dhe profilin në Instagram: @whitehill.hotel