Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lifestyle

Këto janë 3 xhinset ‘trendi’ në këtë vit

Xhinset vijnë gjithmonë në qindra opsione, por këtë vit do të ketë shumë më tepër variacion se herët e tjera!

Nga stili vintage në ato më “futuristike” – tregu i xhinseve përgjatë këtij viti do të lulëzojë dhe ne nuk dimë si të ndihemi për këtë.

Ja 3 modelet më “in” të sezonit:Related posts
Lifestyle

Ndryshimet që dermatologët këshillojnë të bëni në rutinën tuaj çdo vjeshtë

Lifestyle

Këto janë 5 ushqime kuruese që mund t’ju shpëtojnë jetën

Lifestyle

“Mjekra e dyfishtë”, çfarë të bëni për ta eleminuar gushën që varet me kalimin e viteve

Lifestyle

Si duhet të jetë mëngjesi juaj, sipas shkencës?