Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Koha e Namazit, Fero ndalon makinën dhe falet në mes të rrugës

Pas bujës së madhe të arrestimit të Feros dhe burgosjes së tij, për shkak të dhunimit të bashkëshortes, Arbenitës, jeta e reperit ka marrë një tjetër drejtim.

Menjëherë pas lirimit, reperi postoi në rrjete sociale duke treguar se kishte vendosur të hiqte njëherë e mirë dorë nga muzika dhe “shthurja” e t’i dedikohej fesë islame.

Fero u shpreh i penduar për të gjitha këngët që kishte lançuar deri më sot, si dhe tregoi se tashmë e donte më shumë bashkëshorten e tij, pasi kishte nxjerrë mësim nga ajo që i kishte ndodhur.

Gjithashtu në rrjete sociale, reperi po ndan momente të përditshmërisë së tij ku tregon sa i devotshëm është në fe.

Në postimin e fundit, Fero ka treguar se ka ndaluar makinën në mes të rrugës për t’u falur, ndërsa krahas fotos shkruan:

″Ai që drejton në punë të mira është si ai që i kryen ato.″

https://www.instagram.com/ferofera/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9cb0a9b5-3860-43c1-aab1-bfb17f9e383e