Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Kraki “shpërthen” ndaj Ramës, e quan hajdut – Ka një thirrje për shqiptarët

 
   

Profesori Nezir Kraki ka reaguar pas draft statutit të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama drejtuar Francës dhe Gjermanisë për Asociacionin.

Ai majde, e ka akuzar Ramën duke thënë se është i vetmi politikan që vepron në vijë me strategjinë serbe dhe është i gatshëm ta tradhtojë Kosovën

Shkrimi i plotë:

Edi Rama është nje idiot, hajdut dhe despot i Shqiperise. Fatkeqesia me e madhe e atij vendi nga shembja e komunizmit deri sot.

I vetmi politikan i Shqiperise qe vepron ne vije me strategjine serbe dhe i gatshem ta tradhetoje Kosoven ne çdo rast. Para tre kater vitesh u mobilizua me batonin dhe Vuçiqin per ndarjen e Kosoves. Deshtoi si dhe mbeti si zagar rrugesh. Por ky idiot kurre s’e ka ndal sherbimin ne favor te Serbise dhe ka propozu ne prapaskena edhe ide tjera skandaloze veç te shihet nga Evropa e Amerika si lider konstruktiv.

Ky idiot eshte sot nen hetime ne Amerike per skandalin e interferimit ne te dhena sekrete amerikane. Ne Evrope askush s’i flet dhe s’e pret më. Prandaj eshte ne gjendje per ta dhene jo vec Kosoven por edhe Shkodren e Saranden qe pushteti i tij despotik dhe proserb te mos bezdiset nga aleatet. Milionat ruse e serbe qe derdhen ne Shqiperi prej 10 vitesh do jepnin kete rezultat, ka qene e ditur.

Mos e merrni seriozisht kete idiot e lobues te interesave serbe! Edhe ky si vellai i vet Vuçiqi e kane nje armik, ai eshte Albin Kurti.

I ftoj qytetaret e ndershem te Shqiperise, shoqerine civile atje m, opoziten dhe kedo qe ia do te miren popullit shqiptar te mobilizihen ne protesta masive qe te mbrohen interesat e shqiptareve ne pergjithesi dhe Kosova ne veçanti.