Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Kryetari i Zubin Potokut: S’mendoj për dorëheqje, veç po e harxhojmë buxhetin palidhje

 
   

Izmir Zeqiri ka thënë se nuk e ka në plan që të jap dorëheqje nga pozita e Kryetarit të Zubin Potokut.

Në Frontal të T7, Zeqiri ka thënë se s’ka arsye për të marrë një vendim të tillë në këto rrethana.

“Nuk mendojmë për ndonjë dorëheqje sepse unë dua te shoh arsyen se pse të jap dorëheqje. Duhet të gjendet një rrugë ligjore.

A mund të dalim me me sukses në ndonjë zgjedhje të reja apo vetëm po e harxhojmë buxhetin e Republikës për arsye palidhje. Në këto rrethana jo, pa ndonjë arsye, pa ndonjë premisë përmirësimi”, ka thënë Zeqiri.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së