Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Fun

“Ku je mer tigër” – deçanasit i tregojnë gazetares pse i drejtohen njëri-tjetrit me “tigër”

Ekzistojnë të thëna, mbase edhe të paspjegueshme.

Me siguri se ju ka rënë në vesh që deçanasit njëri-tjetrit i drejtohet me “tigër”. Nuk dihet pse dhe për më tepër nuk dihet nëse është e vërtetë.

Megjithatë, për të mësuar më shumë rreth kësaj, një ekipi i lajmi.net, kryesuar nga gazetarja Arjanitë Osmanaj qëndroi në qytetin perëndimor të Kosovës.

Qytetarët, të të gjitha moshave nuk nguruan të flasin e të shpalosin qëndrimet e tyre rreth këtij eufemizmi.

Se si u përgjigjën apo çka thanë, ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në videon e mësipërme.