Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Horoskopi

Kujdes! 3 shenjat e Horoskopit që do të ndahen në muajin korrik

Nëse i përkisni 3 shenjave të mëposhtme të zodiakut, gjasat për t’u ndarë në korrik janë të mëdha. Ok, mos u fiksoni shumë, por e kuptoni që yjet dhe shenjat ju pengojnë. Ju mund të mos dëshironi ta pranoni, por diçka nuk është në rregull kohët e fundit, diçka është bllokuar, diçka është shfryrë dhe marrëdhënia me siguri do të marrë fund.

Është e qartë se nuk është fundi i botës. Le të jetë verë, kohë për flirtim dhe qetësi. Por le të shohim se cilët janë kandidatët për muajin korrik!

3 shenjat

Dashi: Ju e vendosni veten në një gjendje që nuk mund ta përmbushni, por ne nuk mund t’i kemi të gjitha. Shikoni se çfarë ju ndodh dhe merrni vendimet tuaja së shpejti.

Binjakët: Nëse nuk ka rrahje zemre, surpriza dhe ‘vepra’ nuk mund të qëndroni në një lidhje. Ajo ju duket e vogël dhe e mjerë, pra do të thotë se nuk e respektoni dhe nuk e doni personin me të cilin jeni ende. Ka dy mundësi: ose flisni dhe vendosni baza të reja, ose ndaheni.

Akrepi: Jeta juaj e dashurisë mund të duket e lehtë tani, por prisni deri në fund të korrikut, kur gjërat do të jenë shumë më keq. Do të ishte mirë ta sqaroni situatën tani dhe ta lini të dhimbte. Ky vendim i vështirë do të jetë i mirë për ju./abcnews.alRelated posts
Horoskopi

Dashuritë e reja, financat dhe shëndeti, ja si do mbyllet java për secilën shenjë të horoskopit

Horoskopi

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi

Treshja Venus-Saturn/ Shenjat e Horoskopit që do të kenë marrëdhënie dhe financa më të mira

Horoskopi

Horoskopi 6 Dhjetor, zbuloni surprizat e yjeve për ditën e sotme