Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Kurti e Vitia vizitë në spitalin e Pediatrisë

 
   

Kryeministri Albin Kurti, së bashku me ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia, kanë vizituar Spitalin e Pediatrisë në QKUK.

Kjo vizitë u bë me rastin e përurimit të rezonancës në këtë spital.
Ata i kanë parë afër hapsirat dhe rezonancën e vendosur në QKUK.

Kryeministri Kurti në përcjellje të stafit mjekësor u informua për shërbimet që tash e tutje do të ofrohen.