Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

“Kurti është partner i SHBA-së” – Pozhari, kritikëve: Qe çka don Amerika, njeri të ndershëm dhe që punon për interesin e shtetit të tij

 
   

Analisti Xhevdet Pozhari ka reaguar pas deklaratës së emisarit amerikan, Escobar i cili tha se kryeministri “Kurti është partner i SHBA-së, por ndonjëherë është një partner i vështirë”.

Pozhari ka ftuar të gjithë kritikët që e kanë akuzuar Kurtin se shtë antimerikan, që t’i fshijnë statuset sepse u bënën hor.

Postimi në Facebook:

Kulti antiamelikan… Kape fshini shpejt statusat ju që jeni kundër Kryeministrit, se u botë horë 🤣

Çka don Amerika? Njeri të ndershëm dhe që punon për interesin e shtetit të tij. Madje edhe me kushtin që të këmbëngul kur është i bindur se ka të drejtë.

Mendut që erdh koha e atyre pushtetarëve që e kanë plaçkitur Kosovën, po? Se s’po e din Amerika çfarë malli janë ata dhe sa pazaret i kanë bë në kurriz të vendin.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Deputetët e opozitës përplasen me Gardën, kundërshtojnë kontrollet

Lajme

Këta janë të dyshuarit për vrasjen e 14-vjeçares maqedonase

Lajme

Policia po e ruan argjendarinë, pronari i së cilës u arrestua lidhur me grabitjen në Suharekë

Lajme

Persona të panjohur e sulmojnë fizikisht dhe ia vjedhin telefonin e kuletën