Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Horoskopi

Ky është partneri më toksik në varësi të shenjës suaj të Horoskopit

Ju patjetër keni qenë në një marrëdhënie toksike të paktën një herë në jetën tuaj, nëse jo, ndoshta është koha të bëheni një trajner takimesh për të gjithë ne. Faktorët që çojnë në një lidhje të tillë janë të shumtë dhe të ndryshëm, megjithatë nuk duhet të jetë çudi që yjet janë në mesin e tyre.

Më poshtë, ne do të shohim kombinimet më toksike të zodiakut, ose më mirë akoma, me kë nuk keni përkuar, sipas shenjës suaj të Horoskopit. Ju mund të jeni miq të përsosur, mund të jeni shoqëri e përsosur, por dashuria nuk mund të funksionojë së bashku.

Partneri toksik i Dashit: Demi

Partneri toksik i Demit: Binjakët

Partneri toksik i Binjakëve: Bricjapi

Partneri toksik i Gaforres: Ujori

Partneri toksik i Luanit: Akrepi

Partneri toksik i Virgjëreshës: Peshqit

Partneri toksik i Peshores: Virgjëresha

Partneri toksik i Akrepit: Luani

Partneri toksik i Shigjetarit: Peshqit

Partneri toksik i Bricjapit: Peshorja

Partneri toksik i Ujorit: Demi

Partneri toksik i Peshqve: Dashi./abcnews.al