Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Ky është vendi ku u kidnapuan tre policët

Tre policë kosovarë janë kidnapuar sot në veri të Kosovës, më saktësisht në Tresave/Bare.

Në po këtë zonë ekipi i klanit kishte realizuar një kronikë një vit më parë.

Kujtojmë se në lidhje me rrëmbimin e policëve ka reaguar ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla.

 Sveçla i kërkoi faktorit ndërkombëtar presion ndaj Serbisë dhe ndalim të provokimeve të saj.