Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Lazim Destani takohet me Ambasadorin e Kosovës në Emiratet Arabe, Xhabit Hamiti – Bisedojnë për këtë çështje me rëndësi

Lazim Destani, biznesmeni, intelektuali e filantropi i njohur shqiptar, vijon suksesshëm të jetë një nga personalitetet më të fuqishme të botës së biznesit dhe jo vetëm.

Destani, në faqen e tij në Instagram, ka ndarë momente nga takimi me Ambasadorin e Republikës në Emiratet e Bashkuara Arabe, z.Xhabir Hamiti.

Destani, ka treguar se gjatë bisedave, ata janë fokusuar të angazhimi i përbashkët për tërheqjen e kompanive të mëdha të këtij rajoni për investime në Kosovë. 


Related posts
Lajme

Cramon: Nëse Serbia nuk dëshiron t’i bashkohet BE-së, s’mund ta detyrojmë

Lajme

Miratohet në lexim të dytë projektligji për të drejtat e autorit

Lajme

LDK i kryen zgjedhjet në një degë në Prishtinë, ky është kryetari që u zgjodh

Lajme

Vazhdon gjykimi kundër Pjetër Shalës