Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Lëndohen tre persona nga aksidenti mes kamionit dhe dy veturave

Tre qytetarë kanë pësuar lëndime trupore nga një aksident në mes të një kamioni dhe dy veturave në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ajo tha se tre të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me rastin po merret njësiti i trafikut.

Sot rreth orës 07:00 ne rrugën Prishtinë – Podujevë, ka ndodhur një aksident trafiku ku kanë qenë të përfshira një kamion dhe dy vetura.

Si pasojë e aksidentit tre persona kanë pësuar lëndime trupore. Të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor.

Me rastin po merret njësiti i trafikut”, tha Ahmeti.

Related posts
Lajme

Katër pije që rekomandohet t’i konsumoni kur keni anemi

Lajme

Shokon Naim Miftari: Kjo teori e pistë mund të jetë shkaktari i vrasjes së Liridonës

Lajme

Deputetët e opozitës përplasen me Gardën, kundërshtojnë kontrollet

Lajme

Këta janë të dyshuarit për vrasjen e 14-vjeçares maqedonase