Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Limaj: Kosova është më e madhe se Albin Kurti e Edi Rama

 
   

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka kërkuar që marrëdhëniet personale të liderëve Albin Kurti dhe Edi Rama, të mos identifikohen me marrëdhëniet mes dy shteteve.

Ai tha se Kosova është më e madhe se sa marrdhëniet personale të Kurtit dhe Ramës.

“Nuk jam i shqetësuar me marrëdhëniet personale mes Ramës dhe Albinit, gjë e parëndësishme.

Kosova është më e madhe se Rama e Kurti, marrëdhëniet personale nu guxojnë të na bëjnë të mendojmë diçka. S’ka me shku muaji ata do të përqafohen, por plagët e marrëdhënieve mbesin”, ka thënë ai.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Gjetja e trupit të pajetë dhe sekuestrimi i armatimit, Prokuroria Speciale lëshon deklaratën e fundit

Lajme

E shantazhuan me publikimin e disa videove intime, Policia arreston dy persona për shantazh

Lajme

Përcillet për në banesën e fundit polici Afrim Bunjaku që u vra nga grupi serb në Kosovë

Lajme

Mediat serbe publikojnë edhe një emër të të vrarit në operacionin në veri!