Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Lirohet për qarkullim rruga e Graçanicës

Rruga në Graçanicë është liruar, keshtu e konfirmoje zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani.

“Rruga në Graçanicë është liruar”, tha Kelani në një përgjigje të shkurtër për IndeksOnline.

Policia e Kosovës dje ka lajmëruar që rruga në Graçanicë do të ndërpritet për automjete, për shkak të tubimit të serbëve me rast të festës së ‘’Vidovdanit’’.


Related posts
Lajme

Ambasadori suedez në familjen e Liridonës: Përshëndes reagimin e shpejtë të Policisë dhe Prokurorisë së Kosovës

Lajme

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Lajme

​Përfundon bastisja në argjendarinë në Prishtinë

Lajme

​Kryeministri Kurti mirëpriti përfaqësuesit e partive politike shqiptare të Luginës së Preshevës