Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Lokali shfrytëzohej për lojëra të fatit, sekuestrohen disa aparate në Skenderaj

Policia ka kryer një aksion kontrolli mbrëmë në Skenderaj.

Gjatë kontrollit në një lokal në rrugën “28 Nëntori”, policia ka sekuestruar shtatë aparate të lojërave të fatit, dy televizorë për shërbime të basteve, shtëpiza të kompjuterëve dhe materiale të tjera që mund të shërbejnë si dëshmi për rastin në fjalë.

Nga ky aksion është arrestuar një i dyshuar.

I njëjti, pas intervistimit është liruar.

Rasti i iniciuar si “Organizim i skemave piramidale” është duke u hetuar nga njësitet relevante

Related posts
Lajme

Pasi dështuan ta mbyllin, Albin Kurti e Rozeta Hajdari shkojnë në ambientet e Klan-it

Lajme

Berisha: Edi Rama dhe urdhër që për Kosovën të mos diskutohet në Kuvend

Lajme

Sulmi në Banjskë, Haradinaj”: Terroristët kishin këtë plan

Lajme

Shtëpia e Bardhë: Serbia ka filluar të tërheqë forcat nga kufiri me Kosovën