Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Makinat përplasen “kokë më kokë”, dalin detajet

efundit

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të martë në Fier.

Dy automjete janë përplasur me njeri-tjetrin.

Bëhet me dije se shoferët fatmirësisht nuk janë lënduar, ndërsa ka vetëm dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Related posts
Lajme

Presidenca për procesin e Kryeprokurorit: Presim nga KPK të adresojë shkeljet procedurale në proces të ri për Kryeprokuror

Lajme

Këta janë 6 aktivistët e PSD-së që u arrestuan nga Policia

Lajme

Ngrihet aktakuzë ndaj një serbi, dyshohet për përfshirje në Masakrën e Dubravës

Lajme

Policia sulmoi gazetarët me sprej dhe mjete të forta