Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Me shumë të papritura dhe një eliminim të dyfishtë, ja çfarë pritet të ndodh sot në BBV

Kanë ngelur vetëm dy javë nga finalja e madhe e “Big Brother VIP ”, dhe “lufta” për të qëndruar në shtëpi deri më 25 maj mes banorëve është ashpërsuar.

Me shumë të papritura dhe një eliminim të dyfishtë!

Kush janë dy banorët që do të lënë shtëpinë e Vëllait të Madh kaq pranë finales?!