Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Mitrovicë: Burri rrah gruan dhe djeg shtratin e gjumit

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës që ka ndodhur në Mitrovicë.

Siç njofton Policia, viktima ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj, i cili më pas i ka vënë zjarrin shtratit të dhomës së fjetjes.

“Mitrovicë 09.06.2023-20:18. Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar, i cili në shenjë revolte i ka vënë zjarrin shtratit të dhomës së fjetjes”, u shpreh ajo.

Policia shton tutje se zjarri është lokalizuar ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.


Related posts
Lajme

Cramon: Nëse Serbia nuk dëshiron t’i bashkohet BE-së, s’mund ta detyrojmë

Lajme

Miratohet në lexim të dytë projektligji për të drejtat e autorit

Lajme

LDK i kryen zgjedhjet në një degë në Prishtinë, ky është kryetari që u zgjodh

Lajme

Vazhdon gjykimi kundër Pjetër Shalës