Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Modelja që fiton 15 mijë euro duke fjetur

Një influencuese dhe modele e OnlyFans ka treguar se fiton shuma marramendëe kur i lë njerëzit ta shikojnë atë duke fjetur në kohë reale.

Amouranth, 29 vjeç, emri i vërtetë i të cilës është Kaitlyn Siragusa thotë se fiton para teksa fle, pasi transmetimet e gjumit janë jashtëzakonisht fitimprurëse në platformën Twitch.

Gjatë një interviste, Amouranth, e cila tani ka mbi gjashtë milionë ndjekës në Twitch tha: “Nëse transmetoni veten duke fjetur gjumë vetëm në Twitch, ndoshta do fitoni disa mijëra dollarë. Kur unë jam duke fjetur fitoj 10,000-15,000 dollarë”

Gjatë një interviste, Amouranth, e cila tani ka mbi gjashtë milionë ndjekës në Twitch tha: “Nëse transmetoni veten duke fjetur gjumë vetëm në Twitch, ndoshta do fitoni disa mijëra dollarë. Kur unë jam duke fjetur fitoj 10,000-15,000 dollarë”

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së