Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Momenti kur serbët gjuajnë me gurë veturën e Policisë

 
   

Pas arrestimit të një serbi në veri, situate atje ka filluar të tensionohet.

Siç shihet nga pamjet e publikuara në mediat serbe, qytetarët serb kanë filluar të mblidhen në rrugë dhe po sulmojnë Policinë e Kosovës.

Nga një video shihet momenti kur një serb gjuan me gur një veturë të Policisë.

 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

​Një metër dru po shitet deri në 65 euro, qytetarët ankohen për çmimin dhe mashtrimet në matje

Lajme

Osmani dhe Taha flasin për njohjen e Kosovës nga shtetet e OIC-së

Lajme

Tensione në kufirin Liban-Izrael: Sulme me bomba tymuese

Lajme

Gërvalla takon kryediplomatin Gerapetritis: Greqia është aktor kryesor në rajonin tonë