Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Moti sot i vranët dhe me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me shi.

Parashihet se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 1 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin mes 5 deri 8 gradë Celsius.t

Po ashtu do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-5 m/s.