Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Moti sot me diell dhe vranësira, her her edhe riga shiu

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërkaq në orët e pasdites priten edhe rrebeshe shiu dhe shkarkime elektrike.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12 deri në 15 gradë, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 26 gradë Celsius.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila në momente të caktuara pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 10-45 km/h.