Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Në pritje të djalit, Xhensila tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e bukur ata e konfirmuan në ditëlindjen e pestë të Ajkës, duke zbuluar edhe gjininë. Çifti do bëhet me djalë dhe Ajka me një vëlla.

Së fundmi Xhensila ka treguar për herë të parë barkun e rrumbullakosur teksa shfaqet në një video me të bijën.

Të dyja janë veshur njësoj me xhinse, teksa këngëtarja ka marrë pozicion për të treguar barkun në muajin e shtatë të pritjes së ëmbël.

Related posts
Lajme

Kurti falënderon Zvicrën për përkrahjen që i ka dhënë Kosovës

Lajme

​Një metër dru po shitet deri në 65 euro, qytetarët ankohen për çmimin dhe mashtrimet në matje

Lajme

Osmani dhe Taha flasin për njohjen e Kosovës nga shtetet e OIC-së

Lajme

Tensione në kufirin Liban-Izrael: Sulme me bomba tymuese