Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

‘Në Surrel ka rënë errësira’/ Berisha: Pushteti i krimit do të përmbyset, Rama nuk ka të ardhme më në Shqipëri

Kryetari i Partisë Demokratike dhe lideri i opozitës, Sali Berisha gjatë fjalimit të tij në përpara mijërave mbështetësve që kishin mbushur rruan poshtë banesës së tij është shprehur se në këtë dritare ka dritë ndërsa në Surrel ka rënë errësira.

Berisha është shprehur se pushteti i krimi do të përmbyset ndërsa kreu i saj do të largohet pasi nuk ka të ardhme më në Shqipëri.Postimi: