Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Nënkryetari i Prishtinës, Alban Zogaj intervistohet nga Policia e Kosovës

Alban Zogaj, nënkryetari i Komunës së Prishtinës, është duke u intervistuar nga Policia e Kosovës.

Kështu bëjnë të ditura burimet e Indeksonline.

Të njëjtaz burime thonë se Zogaj aktualisht ëhstë duke u interistuar nga hetues të Drejtorisë për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit të Policisë së Kosovës .

Nuk dihet në çfarw cilësie është duke u marrë pyetje apo nëse ka të bëjë me rastin e sotëm ku ëhstë arrestuar shefi i personelit të Komunës së Prishtinës, Fadil Aliun- Heretica, dhe se me vendim te prokurorit është derguar në mbajtje për 48 ore.