Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Nesër protestë në Shqipëri në mbështetje të Kosovës: Dje, sot, nesër, përjetë bashkë

“Dje, sot, nesër, përjetë bashkë”, është thirrja që po bëhet në rrjet drejtuar qytetarëve, për të dalë në protestë ditën e premte në orën 19:00 para kryeministrisë, për të protestuar në mbështetje të Kosovës.

Kjo nismë është nxitur nga stituata e krijuar së fundmi në Kosovë, si dhe nga deklarata e kryeministrit Edi Rama për anulimi i mbledhjes së dy qeverive.

Kujtojmë që qendrimet e kryeministrit Edi Rama si për propozimin për Asosacionin, por edhe deklarata e tij ku i bën thirrje kryeminitrit Kurti që të tërheqë forcat polivore nga veriu, nuk janë pritur mirë nga shumë qytetarë shqiptarë.