Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Ngacmohet seksualisht një mashkull në Llapnasellë

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës se një mashkull dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një mashkull.

Sipas njoftimit të policisë, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur gjatë pasdites së të dielës.