Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Një person i tretë ka nxjerrë videon erotike mes Safet Gjicit dhe 40-vjeçares. Kush është njeriu i besuar i Almës?

Një person i tretë që ka lidhje shoqërore me Alma Kaçin e videos intime, po hetohet pasi rezulton se ai ka nxjerë videon seksi në publik.

Njeriu i besuar i saj i ka filmuar telefonin, dhe më pas ka marë materialin ku Alma Kaçi dhe Gjici kryejnë marëdhënie seksuale.

Personi në fjalë është duke u hetuar nga SPAK, pasi dyshohet se ka shpërndarë fillimisht në aplikacionet sociale videon erotike mes 40-vjeçares dhe ish-kryebashkiakut Safet Gjici.

Burime pranë SPAK kanë thënë se videon nuk e ka nxjerë në publik Alma Kaçi, por një person i tretë.

Videoja është marë përmes procedurës së filmimit nga telefoni në telefon, dhe një gjë e tillë është kryer duke filmuar telefonin e Alma Kaçit.

Gjykata e Posaçme ka lënë në burg ish-kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici, i cili ra në pranga pas video-skandalit, ku filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e Bashkisë. Po ashtu, GJKKO ka konfirmuar masën “arrest shtëpie” për 40-vjeçaren Alma Kaçi, e cila ka kryer marrëdhënie me Gjicin dhe ishte ajo vetë që filmoi aktin. Para trupës gjykuese, mësohet se Gjici ka thënë se ka rënë në kurth, ashtu siç ka deklaruar edhe më parë.

Related posts
Lajme

Këta janë 6 aktivistët e PSD-së që u arrestuan nga Policia

Lajme

Ngrihet aktakuzë ndaj një serbi, dyshohet për përfshirje në Masakrën e Dubravës

Lajme

Policia sulmoi gazetarët me sprej dhe mjete të forta

Lajme

Protesta kundër Trendafilovës, Policia arreston disa protestues