Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Operacion antidrogë në Tiranë, mes të arrestuarve edhe dy të dyshuar nga Kosova

Një megaoperacion droge i zhvilluar në Tiranë ka vënë në pranga pesë persona.

Të arrestuarit janë dy djem dhe një vajzë shqiptarë dhe dy të tjerë shqiptarë nga Kosova.

Bëhet fjalë për Mithat Ramadani, Besnik Mujeci, Kalem Picari, Ambra Myftari, Daniel Avdija.

Nga operacioni deri më tani janë sekuestruar dhjetëra doza ekstazi, raporton TopchannelRelated posts
Lajme

Avokati Berisha i ashpër pas vendimit për rastin “Stenta 2”

Lajme

Emri/ Qëlloi efektivin e policisë me armë zjarri, identifikohet autori (Foto)

Lajme

I rrezikshëm, bëni kujdes! Plagosja e efektivit, blindohet Tirana, Policia 20 mijë euro për “kokën” e Bozhanajt

Lajme

Habit qeveria Rama: Kush ka më shumë se një partnerë, dënohet deri në 3 vite burg