Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Operacion antidrogë në Tiranë, mes të arrestuarve edhe dy të dyshuar nga Kosova

Një megaoperacion droge i zhvilluar në Tiranë ka vënë në pranga pesë persona.

Të arrestuarit janë dy djem dhe një vajzë shqiptarë dhe dy të tjerë shqiptarë nga Kosova.

Bëhet fjalë për Mithat Ramadani, Besnik Mujeci, Kalem Picari, Ambra Myftari, Daniel Avdija.

Nga operacioni deri më tani janë sekuestruar dhjetëra doza ekstazi, raporton Topchannel