Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Pasi “mbaroi punë”, Gjici e trajton si të panjohur vajzën, EPIKE çfarë i thotë

Një moment epik është regjistruar nga Alma, e cila “fundosi” politikisht edhe moralisht ish-kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjicin.

Pasi mbaruan aktin seksual, vajza ka nxituar të pastronte vendin, teksa puthte Safet Gjicin dhe i thoshte me përkëdheli “kafshë”.

“Ta fshi njëherë këtë, kafshë”- thotë vajza.

Ndërkohë që situata u qetësua, dhe dyshja ‘harroi’ ç’kishte bërë, Safet Gjici ulet në vendin ku ishte vajza dhe e pyet sikur ishte një e panjohur ”Ça bërë ti?

Siç duket kjo ka shkaktuar të qeshura tek Alma, e cila e dinte mirë se ç’po bënte.

Related posts
Lajme

Osmani dhe Taha flasin për njohjen e Kosovës nga shtetet e OIC-së

Lajme

Tensione në kufirin Liban-Izrael: Sulme me bomba tymuese

Lajme

Gërvalla takon kryediplomatin Gerapetritis: Greqia është aktor kryesor në rajonin tonë

Lajme

​Gërvalla takon homologun e saj nga Singapori, diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve shtetërore