Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Përmbyset automjeti në Durrës, dalin detajet e para

Një automjet është përmbysur te rrethrrotullimi i Golemit, në hyrje të rrugës dytësore.

Sipas informacionet paraprake, nga aksidenti ka vetëm dëme materiale, fatmirësisht pa pasoja në njerëz.

Paraprakisht dyshohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të shpejtësisë dhe drejtuesi i automjetit tip “Benz” ka humbur kontrollin.