Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Plagoset me armë zjarri një person në Vlorë

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri mesditën e së hënës në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia 3” në Vlorë, te Kombinati i Peshkut ku është plagosur në rrethana ende të paqarta me armë zjarri shtetasi Tonin Ramaj, 33 vjeç.
33-vjeçari është transportuar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e policisë kanë rrethuar zonën dhe kanë nisur hetimet lidhur me ngjarjen./euronews.al/

Tags:Related posts
Lajme

Shqiptarët nderojnë Afrim Bunjakun në Uashington, i pranishëm edhe William Walker e kreu i ushtrisë shqiptare

Lajme

FSK-ja u vu në gjendje gatishmërie, Ministri Maqedonci jep detaje

Lajme

Trupat e terroristëve të vrarë sot iu dorëzohen familjarëve

Lajme

Krasniqi: Hipokrizi dhe tallje me popullin deklaratat e Kurtit se ka rritje ekonomike