Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Policia serbe arreston kreun e shtëpisë së Kulturës në Bujanoc, lejoi një shfaqje teatrale të financuar nga Qeveria e Kosovës

 
   

Policia e Kosovës raportohet të ketë arrestuar Jetmir Ismailin, kreun e shtëpisë së Kulturës në Bujanoc.

Shkak për këtë thuhet të jetë shfaqja teatrale të financuar nga Qeveria e Kosovës.

Kështu bëri të ditur vetëm para pak çastesh Blerim Vela,

Vela është shef i stafit të presidentes Osmani.

Më poshtë edhe cicërima e plotë e tij:

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së