Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Pozhari: Dikush e ka pre në besë Albin Kurtin

 
   

Analisti Xhevdet Pozhari, duke komentuar procesin e zgjedhjeve të kryetarëve në komunat në veri të Kosovës, tha se ky proces është garantuar nga faktori ndërkombëtarë, ndërsa tani janë ndërruar fjalët.

Sipas tij, dikush e ka prerë në besë kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

“Ky proces është garantuar nga faktori ndërkombëtarë. Ky proces është përkrahur dhe u është bërë thirrje atje grupeve kriminale që të mos pengohen kryetarët t’i ushtrojnë detyrat e tyre zyrtare. Iu është dhënë afat. Tash kanë ndërruar fjalët.

Dikush e ka prerë Albin Kurtin në besë, jo e kundërta”, tha Pozhari. 

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së