Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

“Presioni i padrejtë ndaj Kosovës”, Gjinovci: Ka ardhë koha me protestu masivisht

 
   

Analisti Rron Gjinovci, ka thënë se ka ardhur koha që të protestojmë kundër presionit të padrejtë ndaj Kosovës.

Ai shkruan se edhe ndërkombëtarët duhet ta kneë të qartë se shtetin e kemi seriozisht.

Postimi në Facebook:

Po më duket që ka ardhë koha me protestu masivisht kundër presionit të padrejtë që po i bohët Kosovës 🤔

Duhet me e pa ndërkombëtarët që shtetin e kena seriozisht.

Tana qytetet në ni orë dhe ditë të njejtë? 😀

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së