Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Profesoresha serbe: Ne kemi bërë krime, e humbëm Kosovën duke e humbur luftën

Profesoresha serbe, Biljana Srbljanoviq ka nxjerr të vërtetën në lidhje me Kosovën dhe shqiptarët në një television serb.

Sipas saj Kosova është humbur kur Serbia ka humbur luftën ndaj saj.

“Ne kemi bërë krime, dhe e humbëm Kosovën duke e humbur luftën”, tha ajo.

Rikujtojmë se tensionet mes serbëve dhe shqiptarëve vazhdojnë të jenë të shumta.